KURUMSAL

1989 yılında adi şirket olarak kurulan firmamız Test Makina San. Tic. Ltd. Şti. ; her geçen gün artan çalışma kapasitesi ile 1994 yılında limited şirketi olarak çelik konstrüksiyon ve çelik boru isale hattı işleri ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır. 
2004 yılında Oğuz İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. ve 2020 yılında Girişim Mekanik Tic.Ltd.Şti. bünyemize katılmıştır. İlerleyen yıllarda enerji santralleri kurulumu ve birçok yerli yabancı projeyi başarıyla bitirmiştir.
Çalıştığımız projelerde mühendislerimiz uzman teknik kadromuz ve uluslararası standartlara uygun sertifikalı kaynakçılarımızla başarıyı yakalayan firmamız, çok çeşitli referans kazanımları sağlamıştır.
Firmamız çalışma yaptığı sektörlerde yüksek kaliteyi hedefleyen ve bu doğrultuda hareket eden ilkelere sahiptir. Yapmış olduğumuz projelerdeki inşaat işlerinin tamamını, sahip olduğumuz geniş makina ve ekipman parkı ile kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.
Bizler kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermeyen, çağdaş anlayışla sizlere en iyi hizmeti sunan ve her geçen gün sizler tarafından daha çok tercih edilen bir firmayız.

Başarılı ve güvenilir bir kurum olarak sürekli güçlenerek büyüyen firmamız DAİMA BİR ADIM ÖNDE…